Olen vabakutseline illustraator, kellele meeldib luua muhedaid pilte vahvatest tegelastest. Kõik minu tööd on algusest lõpuni ise joonistatud. Iga piksel on suure pühendumusega valitud ning hoolikalt läikima lihvitud. Minu pintsliks on graafikalaud ning värvideks ja lõuendiks on Photoshop. Olen digiajastu kunstnik. Väljaspool muhemaailma tuntakse mind ka Ingridi nime all.

Kui on olemas mahepõllundus, mahetootjad ja mahetooted, siis miks mitte ka muhekunst, muhekunstnikud ja muhetooted? Kunst + muhe looming = muhekunst. Kunstnik + muhe stiil = muhekunstnik

See veebileht on minu isiklik e‑pood, kus müün oma joonistustega tooteid.

Minu veebilehel muhekunst.ee toodud loomingu kasutamist reguleerib Creative Commons-i Attribution-NonCommercial-NoDerivatives 4.0 International (CC BY-NC-ND 4.0) litsents. Sisuliselt tähendab see seda, et võid minu lehel toodud materjali muutmata kujul ning mittekommertslikel eesmärkidel vabalt kasutada. Oluline on, et sisu kasutamisel viitaksid autorile ja allikale (autor: Muhekunstnik, allikas: muhekunst.ee).

Siin poes pakun müügiks oma joonistustega seinapilte, postkaarte ja õnnitluskaarte. Valdav enamus minu uutest joonistustest leiab tee nii postkaardile, õnnitluskaardile kui ka lõuendile. Infot uute toodete lisandumise kohta edastan oma facebook-i lehe kaudu.

Postkaart on klassikaline ühepoolne kaart mõõtudega 10,5x14,8 cm (formaat A6). Kaardi materjaliks on paksem kartong (0,45 mm), mis annab postkaardile käes hoides mõnusalt tugeva ja vastupidava tunde. Pildiga pool on läikega, andes trükile selgema ilme. Tagumine pool on matt, millele on hea kirjutada.

Õnnitluskaart on kahepoolne volditud kaart mõõtudega 10,5x14,8 cm (formaat A6). Iga kaardiga tuleb kaasa ümbrik. Kaardi materjaliks on veidi õhem kartong (0,37 mm), kui postkaartidel. Pildiga pool on läikega, andes trükile selgema ilme. Tagumine pool on matt, millele on hea kirjutada.

Seinapilt on prinditud õrna läikega satiinist fotolõuendile, mis annab pildi trükile hea püsivuse ja tuhmumiskindluse. Printimisel on kasutatud tippkvaliteediga printerit, tagamaks lõpptootele algupärase digipildi võimalikult lähedane värvisügavus ning toonid. Lõuend on pingutatud puidust alusraamile, mille taga asub riputustross. Seinapilt on kasutusvalmis ja täiendavaid pildiraame ei vaja. Soovi korral võib seda aga teha. Sellisel juhul tuleb arvestada ka lõuendi paksusega. Lõuendi alusraami paksus on 2 cm, millele lisandub raami nurkades riide voltimise jagu 0,5 cm paksust. E‑poes olevad seinapildid on saadaval vaid mõõtudega 30x30 cm ja 45x30 cm (laius x kõrgus).

Ei vaja, kuid mul on Sulle siiski mõned nipid, mis aitavad Sinu seinapildil kauem ilusana püsida. Selleks tuleks aeg-ajalt pilti puhastada kuiva ning pehme tolmuharja või -lapiga. Kui pildile peaks sattuma vett, siis tuleks see õrnalt majapidamispaberi või rätikuga kuivaks tupsutada. Seinapilti ei tohi puhastada kareda või märja esemega ega asetada seda kuumade pindade või lahtise tule lähedale. Samuti tuleks vältida pildi paigaldamist otsese päikesevalguse kätte. Nii toimides pakub seinapilt Sulle rõõmu veel pikaks ajaks.

Ära muretse. Kui poes pakutavate seinapiltide mõõdud sind ei rahulda, siis võta minuga ühendust kontakti lehel toodud viisil ning edasta oma soov. Minu pilte on võimalik printida ilma kvaliteeti kaotamata vähemalt 100x100 cm suurusega lõuendile.

Allolevas tabelis on välja toodud hinnad erimõõtudega seinapiltidele, mida saab lisaks poes pakutavatele tellida. Kui soovid tellida erimõõdus pilti, siis palun arvesta kuni 7 tööpäevase tarneajaga.

Ruudu formaat Hind Ristküliku formaat Hind
40 x 40 cm 66 € 60 x 40 cm 72 €
50 x 50 cm 80 € 75 x 50 cm 99 €
60 x 60 cm 95 € 90 x 60 cm 116 €
70 x 70 cm 110 € 105 x 70 cm 133 €
80 x 80 cm 125 €
90 x 90 cm 140 €
100 x 100 cm 165 €

Minu poes saab ostude eest tasuda pangaülekandega ja Eesti pangalinkidega (LHV Pank, Nordea, Danske Bank, SEB, Swedbank, Krediidipank). E-poes ei ole võimalik tasuda PayPal-i, krediitkaardi- ega sularahamaksega.

Pärast tellimuse esitamist saadetakse Sinu e‑posti aadressile tellimuse info. Tellimus kehtib 3 päeva. Pangaülekandega tasumiseks vajalikud rekvisiidid leiad e‑postile saadetud tellimusest või minu kontakti lehelt. Palun kasuta makse selgituses tellimuse numbrit. Pangaülekandega maksmisel palun veendu, et makse laekuks minu kontole 3 päeva jooksul. Tellimust asun töötlema alles pärast makse laekumist.

Vali pank, mille kaudu soovid makset sooritada ning teosta makse. Pärast makse sooritamist kliki oma panga maksekeskkonnas kindlasti nupul/lingil "Tagasi kaupmehe juurde". See toiming tagab ostu kajastamise minu poe keskkonnas. Maksekorraldusel on märgitud makse saajaks minu makseteenuse pakkuja Maksekeskus. Ära lase ennast sellest häirida, kuna makse jõuab läbi nende ikkagi minuni.

Pakun järgnevaid transpordiviise:

  • Tellimine pakiautomaati. Valida saab nii Omniva Post24 kui ka Itella SmartPost pakiautomaatide vahel.

  • Tellimine postkontorisse. Kui pakk mahub postkasti (näiteks väiksemas koguses post- ja õnnitluskaartide puhul), siis toob postiljon selle sinna. Kui postkasti ei mahu, siis saadetakse pakk kodulähedasse postkontorisse, kust saadetakse Sulle paki saabumise kohta teade.

Märkus: Veebilehe kaudu lähetan kaupa vaid Eesti-siseselt.

Kõikidele tellimustele alates 15€ on Eesti-sisene transport tasuta. Väiksema ostukorvi summa korral rakenduvad järgnevad transporditasud:

  • Omniva Post24 pakiautomaati 3 €

  • Itella SmartPOST pakiautomaati 3 €

  • Kodusele aadressile või postkontorisse 1.50 €

Tööpäevadel enne kella 14:00 laos olevatele tavatoodetele tehtud tellimused panen teele samal päeval. Nii saad oma kauba kätte juba järgmisel päeval just Sulle sobivast pakiautomaadist või postkontorist. Pärast kella 14:00 tehtud tellimused panen teele järgmisel tööpäeval. Kui tellimus tehti reedel pärast kella 14:00, siis jõuab kaup Sinuni järgmise nädala teisipäeval.

Järeltellitavate toodete tarneaeg on kuni 7 tööpäeva.

Eritellimuste korral informeerin Sind kauba saabumise eeldatavast ajast personaalselt. Eritellimuste kohta loe lähemalt "Muud küsimused" sektsioonist.
See tähendab, et antud toodet on võimalik tellida ka siis, kui seda hetkel minu laos pole. Sellise toote tarneaeg on lihtsalt tavapärasest veidi pikem. Järeltellitava kauba tarneaeg on kuni 7 tööpäeva. Muus osas on kõik sama.

Ära muretse, ka see on võimalik. Välismaale tellimiseks palun võta minuga ühendust kontakti lehel toodud viisil ning koostan Sulle soovitud kauba ja transpordi eest eraldi arve.

Jah, saad küll. Kui Sa ei ole minu tootega rahul, siis saad selle tagastada 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist. Sa ei pea mulle selgitama tagastamise põhjust ega pea ennast ka tagastamise tõttu kehvasti tundma. Vahel lihtsalt on nii, et ei sobi. Kauba tagastamisel ma siiski soovin, et Sa tagastaksid toote originaalpakendis ja sama heas seisukorras kui see oli kättesaamisel.

Kauba tagastamise soovi korral palun saada mulle e-kiri aadressil info@muhekunst.ee. Pane kirja tagastatav kaup, tellimuse number ning arveldusarve, kuhu raha tagasi kanda. Raha tagastatud toodete eest hüvitan 5 tööpäeva jooksul pärast tagastatava kauba minuni jõudmist. Kauba saad tagastada ükskõik millise pakiautomaadi või postkontori vahendusel. Kauba sihtkohaks märgi Põltsamaa Selveri pakiautomaat (saaja: Muhe OÜ, telefon: (+372) 5782 0811, e‑post: info@muhekunst.ee). Kauba tagastamisega seotud kulud tuleb aga Sinul kanda.

Ära muretse. Kui poes pakutavate seinapiltide mõõdud sind ei rahulda, siis võta minuga ühendust kontakti lehel toodud viisil ning edasta oma soov. Minu pilte on võimalik printida ilma kvaliteeti kaotamata vähemalt 100 x 100 cm suurusega lõuendile.

Allolevas tabelis on välja toodud hinnad erimõõtudega seinapiltidele, mida saab lisaks poes pakutavatele tellida. Kui soovid tellida erimõõdus pilti, siis palun arvesta kuni 7 tööpäevase tarneajaga.

Ruudu formaat Hind Ristküliku formaat Hind
40 x 40 cm 66 € 60 x 40 cm 72 €
50 x 50 cm 80 € 75 x 50 cm 99 €
60 x 60 cm 95 € 90 x 60 cm 116 €
70 x 70 cm 110 € 105 x 70 cm 133 €
80 x 80 cm 125 €
90 x 90 cm 140 €
100 x 100 cm 165 €

Ehh... kahjuks enam ei tee. Kuidagi on läinud nii, et minu vaba aeg on defitsiitkaubaks muutunud. Seetõttu otsustasingi loobuda kliendi soovi järgi joonistatud tellimustöödest. Aeg-ajalt võtan vastu vaid äriklientide tellimustöid. Palun anna mulle andeks, armas huviline.

Eritellimuseks loen kõiki laoväliseid tellimusi. Sinna alla käivad eelpool kirjeldatud tellimustööd ja pisimuudatustega tavatööd. Eritellimuste tarneaeg on tavapärasest pikem. Kauba saabumise ajast teavitan Sind personaalselt.