/ / / Seinapilt “Lilletuvi”

Seinapilt “Lilletuvi”

55.00 

  • Mõõdud: 45 x 30 cm
  • Materjal: satiinist fotolõuend puitraamil
  • Kinnitusvahend: riputustross
  • Tehnika: digitrükk lõuendil
  • Tarneaeg: 1 – 2 tööpäeva, järeltellimisega 4 – 7 tööpäeva
  • Transport: tasuta

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: DR1407CM Kategooria: Sildid: , , ,

Toote kirjeldus

Seinapilt on prinditud õrna läikega satiin fotolõuendile, mis annab pildi trükile hea püsivuse ja tuhmumiskindluse. Printimisel on kasutatud tippkvaliteediga printerit, tagamaks lõpptootele algupärase digipildi võimalikult lähedane värvisügavus ning toonid. Lõuend on pingutatud puidust alusraamile, mille taga asub riputustross. Seinapilt on kasutusvalmis ning täiendavat pildiraami ei vaja.

Märkus: tulenevalt ekraanide värviedastuse ja seadistuse erisustest võivad siin kuvatud piltide värvid erineda tegelikkusest. Minu klientide tagasiside näitab, et seinapilt on päriselt veel ilusam, kui ekraanilt välja paistab :)

Kas seinapilt vajab erilist hoolt?

Ei vaja, kuid mul on Sulle siiski mõned nipid, mis aitavad Sinu seinapildil kauem ilusana püsida. Selleks tuleks aeg-ajalt pilti puhastada kuiva ning pehme tolmuharja või -lapiga. Kui pildile peaks sattuma vett, siis tuleks see õrnalt majapidamispaberi või rätikuga kuivaks tupsutada. Ära puhasta seinapilti kareda või märja esemega ega aseta seda kuumade pindade või lahtise tule lähedale. Samuti tuleks vältida pildi paigaldamist otsese päikesevalguse kätte. Nii toimides pakub seinapilt Sulle rõõmu veel pikaks ajaks.

Ma ei leidnud omale sobiva mõõduga seinapilti.

Ära muretse. Kui poes pakutavate seinapiltide mõõdud sind ei rahulda, siis võta minuga ühendust kontakti lehel toodud viisil ning edasta oma soov. Minu pilte on võimalik printida ilma kvaliteeti kaotamata vähemalt 100 x 100 cm suurusega lõuendile.

Mida tähendab ‘saadaval järeltellimisel’?

See tähendab, et antud toode on hetkel minu laost otsa saanud. Sellise toote puhul on tarneaeg lihtsalt veidi pikem. Järeltellitava toote tarneaeg on kuni 7 tööpäeva. Muus osas on kõik sama.

Mul on veel küsimusi.

Vaata minu KKK rubriiki. Äkki leiad sealt vastuse oma küsimusele. Kui Sa siiski ei leidnud, siis võta julgelt minuga ühendust kontakti lehel toodud viisil.

Seinapildi tootefotod

Seinapildi tagantvaade
Seinapildi tagantvaade nurgast ja riputustrossist
Seinapilt hooldusjuhendi ja transpordipakendiga